Witamy w Moremio!

Nasza pracownia to miejsce tworzenia wyjątkowej i niepowtarzalnej papeterii ślubnej.  Oferowane przez nas zaproszenia ślubne charakteryzują się oryginalnymi, autorskimi wzorami, pełną personalizacją oraz dopasowaniem do wybranego przez Was motywu ślubu i wesela. Który z etapów tworzenia najbardziej lubimy? KAŻDY – mają w sobie magię. Projektowanie wzoru pozwala uwolnić kreatywność, personalizacja daje nam szansę lepiej Was poznać a drukowanie, składanie, uszlachetnianie to czysta przyjemność. Dbamy o szczegóły! Każdy produkt dokładnie sprawdzamy, pakujemy oraz wysyłamy na czas.

Personalizowane dodatki ślubne

Nasza papeteria najlepsza w komplecie

Przygotowałyśmy dla Was personalizowane dodatki ślubne – dopasowane do motywu z zaproszeń. Znajdziecie wśród nich: winietki (imię i nazwisko lub pieszczotliwa nazwa Waszych Gości), zawieszki na alkohol (zachęcające do wspólnej zabawy 🙂 ), menu weselne (wiem, co jem), plan wesela (co, kiedy i gdzie, spis atrakcji), numery i plany stołów (wiem, gdzie siedzę), podziękowania dla Gości Weselnych, naklejki (na pudełko z ciastem, na butelkę), zawiadomienia o poprawinach i wiele innych :). Chcemy aby każda Para Młoda znalazła swoją wymarzoną papeterię ślubną dlatego przedstawiany różnorodne style projektów:
klasyczne, kwiatowe, botaniczne, minimalistyczne i te nowoczesne. Tworzenie papeterii ślubnej to nasza pasja. Jeśli macie pomysł na swoje zaproszenia – dajcie znać – z ogromną radością stworzymy dla Was indywidualny projekt i dostosujemy wszystkie dodatki. Mamy nadzieję, że nasze wzory i energia wywołają uśmiech na Waszych twarzach i skorzystacie z naszych usług. Macie pytania? Chętnie porozmawiamy/popiszemy :

Stwórzmy razem coś wyjątkowego!

Magda i Ania